1. Ana Sayfa
  2. diger
  3. Reklamsız Film Nasıl İzlenir? – Reklamsız Film Siteleri

Reklamsız Film Nasıl İzlenir? – Reklamsız Film Siteleri


Fullhdfilmizle, takılmadantekpart.com gibi pek çok sayıda film izleme sitesi bulunuyor, fakat bu siteler telif hakları problemleri ile yayınlarına devam edemiyorlar. Bu yüzden sürekli kapanıyorlar ve tekrar farklı isimlerde yayın yapıyorlar. Bu tarz sitelerin tek gelir kaynakları reklamlar olduğu için sürekli olarak reklamsız yayın yapan kalıcı bir site bulmak zordur. Bu yüzden bu yazımızda sizlere çok daha güzel ve kalıcı bir çözümler hazırladık.

Tüm siteleri reklamsız hale çevirin!

Tüm film siteleri hata youtube dahil olmak üzere tüm siteleri reklamsız hale getirmek mümkün.

Çözümü var

Brave Browser isimli web tarayıcısını indirerek tüm reklamlardan kurtulabilirsiniz. Google’da filmin adını yazıp arattıktan sonra acaba reklam var mı yok mu diye düşünmeden tüm sitelere reklamsız bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Uygulama tüm reklamları otomatik olarak algılayıp engelliyor. Böylece film keyfiniz hiç bir şekilde kesintiye uğramıyor.

Brave Browser nedir?

Brave Browser, google chorme gibi bir web tarayıcısıdır. Varsayılan ayar olarak reklamsız olarak gelir. Dünya çapında 20 milyon aktif kullanıcıya sahip olan brave, aynı zamanda kısa sürede Japonya’da en çok kullanılan varsayılan tarayıcı haline gelmiş bulunuyor.

Brave’nin Özellikleri

  • Tüm siteleri reklamsız hale getirir.
  • Reklamları kaldırdığı için İnternet hızınız artar, telefon şarjınızdan ve İnternet paketinizden %20 tasarruf elde etmenizi sağlar.
  • Youtube arka planda oynatma gibi ek özelliklere sahip.
  • Uygulama tamamen ücretsiz.

İndir bağlatısına tıklayarak Brave’yi indirebilir ve tüm reklamlardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

İNDİR

Film İzleme Siteleri

Kalıcı olarak bir liste yapmak için yasal olarak yayın yapan film sitelerini derledik. Bu film siteleri reklamlı ve reklamsız olarak ikiye ayrılıyor. Fakat reklamsız sitelerde genellikle abonelik ücreti bulunmakta.

Netflix Nedir?

Netflix dizileri ile hayatımıza hızlı bir şekilde giren ve hayatın her alanında karşımıza çıkan ve reklamsız film izleme siteleri arasında yer alanNetflix, ABD’de yayın hayatına başlayan bir DVD kiralama şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir aralar DVD piyasasının çöküşe geçmesi ile birlikte kendisini ‘’Çevrimiçi video içerikleri’’ yayınlamaya başlarken bulan Netflix, bu konseptin tutması ile birlikte 2016 senesinde dünyaya açılma kararı vermiştir. Dünyaya açılma kararı vermesinin ardından da online dizi izleme kültürünü geliştirip büyük kitlelere ulaşmıştır.

Netflix Türkiye’de dahi ilk yayına başladığı zaman ilk 1 saatte 7000 abone kazanmıştır. Çok yeni olan bir platformun 1 saatte bu kadar fazla abone kazanması büyük bir başarıdır.

Netflix’e Nasıl Kayıt Olunur?

Netflix kayıt için ilk olarak siteye giriş yapın. Karşınıza gelen e-posta adresi bölümüne e-postanızı yazın ve 8,99 TL ödeyerek şimdi deneyin seçeneğine tıklayın. Daha sonra 3 adımlı hesap kurulumu karşınıza gelecektir. Burada gerekli bilgileri doldurarak hesap kurulumunu tamamlayıp, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Netflix Nasıl İzlenir?

Netflix üyeliği ile izlemeniz mümkün. İlk 1 ay ücretsiz olarak deneme şansı verilen bu platformda üyelik iptali de 2 gün içerisinde hiçbir taahhüt gerektirmeden gerçekleştirilebiliyor.

Netflix’te Ne İzlenir?

Netflix’de belgeseller, diziler, animeler, programlar ve uzun metrajlı filmler izlenebilir. Tabi, bunların haricinde  birçok içeriği de izlemeniz mümkün. Bunları izlemek için herhangi bir zaman kısıtlamanız da yok istediğiniz zaman izlemeniz mümkün.

Netflix Reklamsız Mı?

Reklamsız dizi izleme siteleri arasında yer alan Netflix’de abonelik sistemi olduğu için reklamsız diziler ve filmler izlemeniz mümkün kılınmış.

Blutv Nedir?

Ülkemizde online film ve dizi izleme siteleri arasında yer alan BluTV, Netflix alternatifi siteler arasında yer almaktadır. Doğan Holding çatısı altında kurulan ve dijital bir televizyon olma niteliği taşıyan bu platforma giriş yaparak istediğiniz yerden istediğiniz şeyi izleyebilirsiniz. Tabi, bunun için üyelik şartı da var.

Diğer film ve dizi izleme platformları gibi üyelik şartı bulunan BluTV’de yerli ve yabancı yapımları bulmanız mümkün. Peki, BluTV’ye nasıl kayıt olunur?

BluTV’yeNasıl Kayıt Olunur?

Sürekli olarak kendini yenileyen bu platformda diğer platformlar gibi üyelik sistemi mevcut.BluTV kayıt içinBluTV’nin sitesine girin ve kayıt için gerekli bilgileri doldurun. Kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde girin. Daha sonra üyelik almak için ‘’Üyelik al’’ bölümüne girin ve kart bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurun. İlk olarak 7 günlük deneme sürümünü deneyin. Eğer, beğenirseniz aylık olarak ödemeleri gerçekleştirerek BluTV’nin keyfini çıkartabilirsiniz.

BluTV Reklamsız Mı?

BluTV, abonelik sistemi ile çalıştığı için reklamsız film siteleri arasında yer alıyor. Bu platformda gelirini aboneliklerden sağlıyor ve reklama ihtiyaç duymuyor.


PuhuTV Nedir?

Özel dizi ve film platformlarının fazlalaştığı bu yıllarda internet üzerinden hizmet veren platformlardan birisi de PuhuTV olarak karşımıza çıkıyor. Diğer platformlardan farklı olarak ücretsiz film izleme siteleri arasında yer alan PuhuTV üzerinden birçok diziyi ve filmi istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Tabi, her platformda olduğu gibi bu platformda da özel diziler ve filmler yer alıyor. Bu detayı PuhuTV’ninresmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

PuhuTV’ye Nasıl Kayıt Olunur?

PuhuTV kayıt işlemi için ilk olarak platformun web sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra sağ üstte yer alan ‘’Giriş’’ sekmesine gelin ve tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza kayıt ekranı da çıkacaktır. Kart bilgileri vs. istemediği için Facebook hesabınızla da kayıt olma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

PuhuTV Reklamsız Mı?

Reklamlı film izleme siteleri arasında yer alan PuhuTV’de kayıt ücreti olmadığı için reklam gösterimi oluyor. Bu platformda ise üyelik yerine reklam geliri tercih edilmiş.

Yorum Yap

Yorum Yap