Kategoriler
Blog

Brave Browser Referans Ödülleri – (İndirme Başına 7.50 USD Ödül Kazanın)

Öncelikle brave browseri indirmiş olmanız gerekiyor. Eğer hala brave browseri indirmediyseniz buraya tıklayarak download edebilirsiniz. Daha sonra https://brave.com/refer/ adresine giderek bir hesap oluşturun. Buradan kendinize özel bir referans kodu alıyorsunuz. Referans kodu alabilmek için twitter, youtube yada facebook gibi bir sosyal medya hesabınızın olması yeterli olacaktır. (Eğer web siteniz varsa web siteleriniz üzerindende bu referans kodlarını alabilirsiniz. Web siteniz için brave entegrasyonu yaparsanız reklamlardan gelir elde edebilir ve diğer Brave browser kullanıcılarından bağışta alabilirsiniz. )

Aşağıdaki resimde gördüğünüz üzere sadece tek bir indirme için 24 BAT (5 USD) kazandım. Sizlerde sosyal medyadan referans kodunuzu arkadaşlarınıza göndererek brave browseri tavsiye edebilir ve indirme başına BAT token kazanabilirsiniz.

2020 yılı itibari ile ödüllerde güncelleme yapıldı. Daha önce yerleşmiş indirme başına 5 USD ödül verilirken bugün bu ödül ABD kullanıcıları için 7.5 USD’ye kadar çıktı. Fakat diğer ülkeler için ödül miktari düşürülmüş. Türkiye’den herhangi bir kullanıcı sizin referans kodunuz ile browseri indirdiği taktirde 2 USD değerinde BAT token ödülü kazanıyorsunuz.

Her indirme için BAT token kazanabilir miyim?

Kullanıcıların sadece brave browseri indirmesi yetmiyor en az bir ay boyunca silmeden kurdukları cihazda kalması gerekiyor. Yani indiren kişi browseri aktif kullanmasa bile ödülünüz BAT token olarak hesabınıza yatıyor. Kendi İnternet bağlantınız haricinde laptop, cep telefonu,teblet v.s kurulan her cihaz için ayrı ayrı ödüller kazanabilirsiniz. Yani brave browseri arkadaşınıza tavsiye ettiniz diyelim ve 3 adet cihazına browser kurulumu yaparsa buradan 3 ayrı ödül alacaksınız demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir